Individuálna konzultácia a ako prebieha

Ak máte chuť a záujem posunúť sa vo svojom živote ďalej, získať iný uhol pohľadu, terapiu, spoznať svoj vnútorný svet, liečenie vnútorného dieťaťa, či vyrovnať v sebe mužsko-ženskú energiu, môžete ma kontaktovať na slavka@profikamaratka.sk

Ponúkam Ti bezpečený priestor na zdieľanie Tvojich starosti, radosti, toho, čo práve potrebuješ, bez posudzovania, hodnotenia, v prijatí a láske. Spolu nájdeme riešenie na Tvoj problém a odpovede na Tvoje otázky.

Stretnutia môžu byť online alebo osobné.

?Počas terapie vás pomocou zvukov intuitívnych nástrojov prevediem vaším vnútorným svetom.

?Pomocou praktických cvičení sa rozpomeniete, aké je to milovať sám/a seba, aké to je byť sám sebe najbližším človekom a že najlepšieho kamaráta máte stále pri sebe… Ste ním totiž VY

?Formou meditácie určenej priamo pre vás, uvoľníme a zmeníme staré vzorce a programy, ktoré vás v živote limitujú.

?Na osobných stretnutiach poskytujem aj terapiu telovými sviečkami spojenú s meditáciou iba pre vás, podľa vašich potrieb?.

Konzultácia je priateľský rozhovor na akúkoľvek tému, ktorá vami rezonuje a chcete ju riešiť. Je prispôsobený vám a vašim potrebám.

Pozrieme sa na príčinu vašich problémov, teda, ideme do hĺbky. Môžeme sa pozrieť na súvislosť vašich zdravotných a vzťahových problémov.

Zoznámim vás s vašim vnútorným svetom.

Dnes už všetci vieme, aké veľmi dôležité je prijať svoje detstvo (rodičov), seba (vnútorné dieťa) a (vnútorného) muža a (vnútornú) ženu v sebe. Preto ponúkam ako súčasť konzultácie, (ak máte záujem, záleží to na vás) aj terapiu zameranú na odpustenie rodičom, vyliečenie vnútorného dieťaťa a vyrovnanie žensko-mužskej energie v nás.

Terapia pozostáva z praktických cvičení, ktoré môžete kedykoľvek použiť a vďaka ktorým si pripomeniete, čo je to skutočná láska k sebe, tá naozajstná, nie len zvonku. Uvoľníme vašu skutočnú energiu, zahojíme rany z detstva, odstránime staré vzorce a programy…

Spomeniete si, ako môžete byť sami sebe najlepším priateľom,  terapeutom aj lekárom.

Forma konzultácie

Konzultácie prebiehajú online (cez videohovor) v pohodlí vášho domova alebo osobne, ako vám viac vyhovuje. Je dôležité, zabezpečiť si na čas konzultácie kľud a nerušené prostredie.

Trvanie konzultácie

Čas konzultácie je od jednej do dvoch hodín, podľa vašej potreby. Frekvencia záleží na našej dohode. Mojím cieľom je vyriešiť čo najviac v krátkom čase. Ja vás nasmerujem, ale veľa práce je potom na vás.

Cena konzultácie

Cena konzultácie je 40 EUR/hod (1000 CZK/hod). Výsledná suma závisí od času, ktorý spolu strávime.
Vo väčšine prípadov prvá konzultácia trvá 1,5 hodiny. Ďalšie stretnutia sú kratšie.

Terapia ACCESS BARS®

ACCESS BARS® je dotyková terapia, ktorá uvoľňuje energetické dráhy.
Barsy sú súbor 32 bodov na hlave, v ktorých sú uložené naše skúsenosti, traumy, myšlienky, presvedčenia a programy.
Počas terapie sa  jemným stláčaním konkrétnej kombibácie bodov, rozprúdi energia a negatívny náboj sa rozpúšťa.
Jednotlivé body súvisia s konkrétnymi oblasťami života:
?Vzťahy
?Sexualita
?Zdravie
?Peniaze
?Kreativita…
✴️Vďaka ich uvoľneniu môžete začať žiť svoj vlastný potenciál, uvidieť seba v svojej skutočnej podobe, bez predsudkov, ktoré ste počas života nazbierali. Tým sa prirodzene mení aj vaše celkové vnímanie života a situácii.
✅Ako keď stlačíte v počítači DELETE, a vymažete nežiaduce súbory, tak vám Basrs vymaže nežiaduce programy.
❇️Táto terapia je vhodná úplne pre každého, nie je tu žiadne obmedzenie ani vekové, ani zdravotné.
✅Pomáhajú pri
➡️Posilnení centrálnej nervovej sústavy
➡️Udržaní Hormonálnej a telesnej rovnováhy
➡️Bolestiach chrbtice
➡️Bolestiach všeobecne
✅A čo sa zmení?
➡️Váš pohľad na seba
➡️Postupne sa otvárajú nové možnosti
➡️Uvoľní sa stres
➡️Vracia sa ľahkosť a radosť do vášho života
➡️Zlepšuje sa fyzické a psychické zdravie
?Táto terapia má mnoho iných benefitov. A deje sa počas vašej relaxácie. Nie je možné robiť ju online, to je  jediná nevýhoda.
?Takže sa na vás teším v Banskej Bystrici.


Terapia trvá približne 1 hod a cena je 40,00 EUR. U detí do 18 rokov trvá terapia cca 30 minút a cena je 20,00 EUR.
V prípade, že máte záujem aj o následnú konzultáciu, cena je ako pri ústnej konzultácii (počíta sa každá začatá polhodina).
V prípade záujmu píšte správu alebo mail

 

Napísaním e-mailu mi dávate súhlas na spracovanie osobných údajov.

Teším sa na vás 🙂

 

Terapia ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT™

ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT™ je terapia je vhodná pre každého, kto chce alternatívne riešenie pre svoje telo. Je súčasťou nástrojov Access Consciousness®.

Táto jemná a relaxačná terapia pomáha aktivovať prirodzený tok energie v tele a spúšťa telesné procesy, ktoré môžu zvrátiť známky starnutia na tvári s blahodárnym účinkom aj na celé telo. Procesy sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa počas terapie rozpúšťali bloky, traumy, spúšťače starnutia a celkovo obmedzenia, ktoré máme v tele.

Počas terapie cítite príjemné a jemné dotyky rúk na tvári, krku a dekolte. Naša tvár je odrazom nami prežitého života a špeciálne procesy sú navrhnuté tak, aby uľahčili uvoľnenie energetických dráh a zmiernili negatívne zmeny či stagnáciu spôsobenú emóciami, traumou a dlhodobým stresom. S prúdením energie do tela sa svaly začnú uvoľňovať a pokožka začne omladzovať a k zmene dochádza nielen na tvári ale aj na tele. Skrátka je to úžasný proces, ktorý zjemňuje, napína a omladzuje tvár a telo. Pozitívne účinky sa môžu prejaviť taktiež výraznou redukciou vrások, sviežejším výrazom tváre, prirodzenejším tónom pleti či hojením jaziev.
No v neposlednom rade je to zároveň veľmi relaxačný zážitok ?.
Rovnako ako terapiu ACCESS BARS® ani terapiu ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT™ nie možné robiť online. Preto si ju môžete užiť naživo v Banskej Bystrici.

Terapia trvá približne 60 – 70 minút a cena je 40,00 EUR. U detí do 18 rokov trvá terapia cca 30 minút a cena je 20,00 EUR.
Túto terapiu praktizuje môj partner Ivan Klokner.
Viac informácii nájdete na FB stránke Terapie Ivan Klokner.

Objednať sa môžete objednať priamo cez SMS na +421915695289 alebo pošlite správu na e-mail:

ivan.klokner.bb@gmail.com


Napísaním e-mailu mi dávate súhlas na spracovanie osobných údajov.

Odporúčam konzultácie u Slavky z celého srdca. Pretože ona je nestranná, zodpovedná, prítomná. Laskavá, neposudzujúca a neodsudzujúca. Stále na sebe pracuje...stále sa vzdeláva....je pre mňa veľmi inšpirujúca. Jej rady a pripomienky mi vždy pomohli.
Mirka, Pezinok
Vždy mi dávaš dobré a cenné rady, vždy sa po našich rozhovoroch cítim lepšie, vidíš veci z viacerých uhlov pohľadu.....Ďakujem
Kaja, Banská Bystrica
Mala som možnosť vyuziť Slavkine služby a absolvovala som u nej terapiu vnútorné dieťa. Veľmi mi pomohla, prebrala so mnou všetko do detailov, mnohé veci sa mi ozrejmili a určité veci som videla v novom svetle. Napriek tomu, že to nie je moja prvá terapia takéhoto druhu, mala som po nej skutočne dobrý pocit, veľa som si z nej odniesla.
Aďka, Preston, UK

Neviete ako ďalej a chcete s tým niečo urobiť?

Menu