Individuálna konzultácia a ako prebieha

Ak máte chuť a záujem posunúť sa vo svojom živote ďalej, získať iný uhol pohľadu, terapiu, spoznať svoj vnútorný svet, liečenie vnútorného dieťaťa, či vyrovnať v sebe mužsko-ženskú energiu, môžete ma kontaktovať na slavka@profikamaratka.sk

Stretnutia môžu byť online alebo osobné.

?Počas terapie vás pomocou zvukov intuitívnych nástrojov prevediem vaším vnútorným svetom.

?Pomocou praktických cvičení sa rozpomeniete, aké je to milovať sám/a seba, aké to je byť sám sebe najbližším človekom a že najlepšieho kamaráta máte stále pri sebe… Ste ním totiž VY

?Formou meditácie určenej priamo pre vás, uvoľníme a zmeníme staré vzorce a programy, ktoré vás v živote limitujú.

?Na osobných stretnutiach poskytujem aj terapiu telovými sviečkami spojenú s meditáciou iba pre vás, podľa vašich potrieb?.

Konzultácia je priateľský rozhovor na akúkoľvek tému, ktorá vami rezonuje a chcete ju riešiť. Je prispôsobený vám a vašim potrebám.

Pozrieme sa na príčinu vašich problémov, teda, ideme do hĺbky. Môžeme sa pozrieť na súvislosť vašich zdravotných a vzťahových problémov.

Zoznámim vás s vašim vnútorným svetom.

Dnes už všetci vieme, aké veľmi dôležité je prijať svoje detstvo (rodičov), seba (vnútorné dieťa) a (vnútorného) muža a (vnútornú) ženu v sebe. Preto ponúkam ako súčasť konzultácie, (ak máte záujem, záleží to na vás) aj terapiu zameranú na odpustenie rodičom, vyliečenie vnútorného dieťaťa a vyrovnanie žensko-mužskej energie v nás.

Terapia pozostáva z praktických cvičení, ktoré môžete kedykoľvek použiť a vďaka ktorým si pripomeniete, čo je to skutočná láska k sebe, tá naozajstná, nie len zvonku. Uvoľníme vašu skutočnú energiu, zahojíme rany z detstva, odstránime staré vzorce a programy…

Spomeniete si, ako môžete byť sami sebe najlepším priateľom,  terapeutom aj lekárom.

Forma konzultácie

Konzultácie prebiehajú online (cez videohovor) v pohodlí vášho domova alebo osobne, ako vám viac vyhovuje. Je dôležité, zabezpečiť si na čas konzultácie kľud a nerušené prostredie.

Trvanie konzultácie

Čas konzultácie je od jednej do dvoch hodín, podľa vašej potreby. Opakovanie záleží na vás, podľa toho, ako to cítite. Mojím cieľom je vyriešiť čo najviac v krátkom čase. Ja vás nasmerujem, ale veľa práce je potom na vás.

Cena konzultácie

Cena konzultácie je 40 EUR/hod (990 CZK/hod). Výsledná suma závisí od času, ktorý spolu strávime.
Vo väčšine prípadov prvá konzultácia trvá 1,5 hodiny. Ďalšie stretnutia sú kratšie.

Terapia ACCESS BARS®

ACCESS BARS® je dotyková terapia, ktorá uvoľňuje energetické dráhy.
Barsy sú súbor 32 bodov na hlave, v ktorých sú uložené naše skúsenosti, traumy, myšlienky, presvedčenia a programy.
Počas terapie sa  jemným stláčaním konkrétnej kombibácie bodov, rozprúdi energia a negatívny náboj sa rozpúšťa.
Jednotlivé body súvisia s konkrétnymi oblasťami života:
?Vzťahy
?Sexualita
?Zdravie
?Peniaze
?Kreativita…
✴️Vďaka ich uvoľneniu môžete začať žiť svoj vlastný potenciál, uvidieť seba v svojej skutočnej podobe, bez predsudkov, ktoré ste počas života nazbierali. Tým sa prirodzene mení aj vaše celkové vnímanie života a situácii.
✅Ako keď stlačíte v počítači DELETE, a vymažete nežiaduce súbory, tak vám Basrs vymaže nežiaduce programy.
❇️Táto terapia je vhodná úplne pre každého, nie je tu žiadne obmedzenie ani vekové, ani zdravotné.
✅Pomáhajú pri
➡️Posilnení centrálnej nervovej sústavy
➡️Udržaní Hormonálnej a telesnej rovnováhy
➡️Bolestiach chrbtice
➡️Bolestiach všeobecne
✅A čo sa zmení?
➡️Váš pohľad na seba
➡️Postupne sa otvárajú nové možnosti
➡️Uvoľní sa stres
➡️Vracia sa ľahkosť a radosť do vášho života
➡️Zlepšuje sa fyzické a psychické zdravie
?Táto terapia má mnoho iných benefitov. A deje sa počas vašej relaxácie. Nie je možné robiť ju online, to je  jediná nevýhoda.
?Takže sa na vás teším v Banskej Bystrici.


Terapia trvá približne 1 hod a cena je 40,00 EUR. U detí do 18 rokov trvá terapia cca 30 minút a cena je 20,00 EUR.
V prípade, že máte záujem aj o následnú konzultáciu, cena je ako pri ústnej konzultácii (počíta sa každá začatá polhodina).
V prípade záujmu píšte správu alebo mail

 

Napísaním e-mailu mi dávate súhlas na spracovanie osobných údajov.

Teším sa na vás 🙂

 

Terapia ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT™

ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT™ je terapia je vhodná pre každého, kto chce alternatívne riešenie pre svoje telo. Je súčasťou nástrojov Access Consciousness®.

Táto jemná a relaxačná terapia pomáha aktivovať prirodzený tok energie v tele a spúšťa telesné procesy, ktoré môžu zvrátiť známky starnutia na tvári s blahodárnym účinkom aj na celé telo. Procesy sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa počas terapie rozpúšťali bloky, traumy, spúšťače starnutia a celkovo obmedzenia, ktoré máme v tele.

Počas terapie cítite príjemné a jemné dotyky rúk na tvári, krku a dekolte. Naša tvár je odrazom nami prežitého života a špeciálne procesy sú navrhnuté tak, aby uľahčili uvoľnenie energetických dráh a zmiernili negatívne zmeny či stagnáciu spôsobenú emóciami, traumou a dlhodobým stresom. S prúdením energie do tela sa svaly začnú uvoľňovať a pokožka začne omladzovať a k zmene dochádza nielen na tvári ale aj na tele. Skrátka je to úžasný proces, ktorý zjemňuje, napína a omladzuje tvár a telo. Pozitívne účinky sa môžu prejaviť taktiež výraznou redukciou vrások, sviežejším výrazom tváre, prirodzenejším tónom pleti či hojením jaziev.
No v neposlednom rade je to zároveň veľmi relaxačný zážitok ?.
Rovnako ako terapiu ACCESS BARS® ani terapiu ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT™ nie možné robiť online. Preto si ju môžete užiť naživo v Banskej Bystrici.

Terapia trvá približne 60 – 70 minút a cena je 40,00 EUR. U detí do 18 rokov trvá terapia cca 30 minút a cena je 20,00 EUR.
Túto terapiu praktizuje môj partner Ivan Klokner.
Viac informácii nájdete na FB stránke Terapie Ivan Klokner.

Objednať sa môžete objednať priamo cez SMS na +421915695289 alebo pošlite správu na e-mail:

ivan.klokner.bb@gmail.com


Napísaním e-mailu mi dávate súhlas na spracovanie osobných údajov.

Odporúčam konzultácie u Slavky z celého srdca. Pretože ona je nestranná, zodpovedná, prítomná. Laskavá, neposudzujúca a neodsudzujúca. Stále na sebe pracuje...stále sa vzdeláva....je pre mňa veľmi inšpirujúca. Jej rady a pripomienky mi vždy pomohli.
Mirka, Pezinok
Vždy mi dávaš dobré a cenné rady, vždy sa po našich rozhovoroch cítim lepšie, vidíš veci z viacerých uhlov pohľadu.....Ďakujem
Kaja, Banská Bystrica
Mala som možnosť vyuziť Slavkine služby a absolvovala som u nej terapiu vnútorné dieťa. Veľmi mi pomohla, prebrala so mnou všetko do detailov, mnohé veci sa mi ozrejmili a určité veci som videla v novom svetle. Napriek tomu, že to nie je moja prvá terapia takéhoto druhu, mala som po nej skutočne dobrý pocit, veľa som si z nej odniesla.
Aďka, Preston, UK

Neviete ako ďalej a chcete s tým niečo urobiť?

Menu