Ako prebieha konzultácia

Ak máte chuť a záujem posunúť sa vo svojom živote ďalej, získať iný uhol pohľadu, terapiu, spoznať svoj vnútorný svet, liečenie vnútorného dieťaťa, či vyrovnať v sebe mužsko-ženskú energiu, môžete ma kontaktovať na slavka@profikamaratka.sk

Stretnutia môžu byť online alebo osobné.

🌀Počas terapie vás pomocou zvukov intuitívnych nástrojov prevediem vaším vnútorným svetom.

🌀Pomocou praktických cvičení sa rozpomeniete, aké je to milovať sám/a seba, aké to je byť sám sebe najbližším človekom a že najlepšieho kamaráta máte stále pri sebe… Ste ním totiž VY

🌀Formou meditácie určenej priamo pre vás, uvoľníme a zmeníme staré vzorce a programy, ktoré vás v živote limitujú.

🌀Na osobných stretnutiach poskytujem aj terapiu telovými sviečkami spojenú s meditáciou iba pre vás, podľa vašich potrieb🥰.

Konzultácia je priateľský rozhovor na akúkoľvek tému, ktorá vami rezonuje a chcete ju riešiť. Je prispôsobený vám a vašim potrebám.

Pozrieme sa na príčinu vašich problémov, teda, ideme do hĺbky. Môžeme sa pozrieť na súvislosť vašich zdravotných a vzťahových problémov.

Zoznámim vás s vašim vnútorným svetom.

Dnes už všetci vieme, aké veľmi dôležité je prijať svoje detstvo (rodičov), seba (vnútorné dieťa) a (vnútorného) muža a (vnútornú) ženu v sebe. Preto ponúkam ako súčasť konzultácie, (ak máte záujem, záleží to na vás) aj terapiu zameranú na odpustenie rodičom, vyliečenie vnútorného dieťaťa a vyrovnanie žensko-mužskej energie v nás.

Terapia pozostáva z praktických cvičení, ktoré môžete kedykoľvek použiť a vďaka ktorým si pripomeniete, čo je to skutočná láska k sebe, tá naozajstná, nie len zvonku. Uvoľníme vašu skutočnú energiu, zahojíme rany z detstva, odstránime staré vzorce a programy…

Spomeniete si, ako môžete byť sami sebe najlepším priateľom,  terapeutom aj lekárom.

Teším sa na vás 🙂

 

Forma konzultácie

Konzultácie prebiehajú online (cez videohovor) v pohodlí vášho domova alebo osobne, ako vám viac vyhovuje. Je dôležité, zabezpečiť si na čas konzultácie kľud a nerušené prostredie.

Trvanie konzultácie

Čas konzultácie je od jednej do dvoch hodín, podľa vašej potreby. Opakovanie záleží na vás, podľa toho, ako to cítite. Mojím cieľom je vyriešiť čo najviac v krátkom čase. Ja vás nasmerujem, ale veľa práce je potom na vás.

Cena konzultácie

Cena konzultácie je 30€/hod (800 czk/hod)
Vo väčšine prípadov prvá konzultácia trvá 2 hodiny. Ďalšie stretnutia sú kratšie.

Profikamarátka? Malá, veľká žena, ktorá rozdáva pozitívnu energiu a lásku. Len sa treba pozastaviť a zamyslieť.
Eva, Banská Bystrica
Odporúčam konzultácie u Slavky z celého srdca. Pretože ona je nestranná, zodpovedná, prítomná. Laskavá, neposudzujúca a neodsudzujúca. Stále na sebe pracuje...stále sa vzdeláva....je pre mňa veľmi inšpirujúca. Jej rady a pripomienky mi vždy pomohli.
Mirka, Pezinok
Vždy mi dávaš dobré a cenné rady, vždy sa po našich rozhovoroch cítim lepšie, vidíš veci z viacerých uhlov pohľadu.....Ďakujem
Kaja, Banská Bystrica
Mala som možnosť vyuziť Slavkine služby a absolvovala som u nej terapiu vnútorné dieťa. Veľmi mi pomohla, prebrala so mnou všetko do detailov, mnohé veci sa mi ozrejmili a určité veci som videla v novom svetle. Napriek tomu, že to nie je moja prvá terapia takéhoto druhu, mala som po nej skutočne dobrý pocit, veľa som si z nej odniesla.
Aďka, Preston, UK

Neviete ako ďalej a chcete s tým niečo urobiť?

Menu