Ahoj, vitaj na mojej stránke.

Som Slavka Kmeťová, vzťahová terapeutka a Profikamarátka.
Dávam mojim klientom iný uhol pohľadu, inšpirujem ich k zmene a dôvere v seba na základe vlastných skúseností a prežitkov. Mám dar vidieť, kde je problém, jednoducho a prakticky ho pomenovať aj ako ho vyriešiť.

Ponúkam Ti bezpečný priestor na zdieľanie Tvojich starosti, radosti, toho, čo práve potrebuješ, bez posudzovania, hodnotenia, v prijatí a láske. Spolu nájdeme riešenie na Tvoj problém a odpovede na Tvoje otázky.

„Keby ľudia naozaj milovali sami seba, neboli by vojny ani choroby.“ Slavka Kmeťová

Som jednou z vás.

Som matka, dcéra, partnerka, kamarátka, psíčkarka. Počas môjho života som si prešla rôznymi vzťahmi. Preto dnes rozumiem tomu, čím prechádzate, či už sa to týka vzťahu partnerského alebo iného. Aj vzťah k peniazom alebo mobilnému telefónu je vzťah :-).

Rada prepájam duchovno a hmotu. Som praktický človek a idem priamo na koreň problému, pretože, ak chceme niečo vo svojom zmeniť, musíme začať od seba.

Sama som roky žila v nedostatku, v energii obete a motala sa v kruhu. Prácou na sebe a spoznaním svojho vnútorného sveta, sa môj život začal meniť. Zo ženy, ktorá bola väčšinu svojho života v mužskej energii, som dnes ženou, ktorá sprevádza iné ženy na ceste do ich ženskosti formou konzultácií, seminárov, ženských kruhov a víkendových pobytov.

Moje skúsenosti a praktické rady vám dnes odovzdávam aj formou individuálnych konzultácií, videí, článkov, webinárov alebo online programov. Formou praktických cvičení vás prevediem na vašej ceste k sebe. Aplikujeme do praxe to, o čom sme doteraz len čítali. Ak chceme mať harmonický život a nebyť ovplyvňovaní tým, čo sme prežili, potrebujeme najprv prijať svojich rodičov, detstvo a dať do rovnováhy svoju mužskú a ženskú energiu. Na základe tohto sebaprijatia a sebapoznania môžeme byť plnohodnotnými partnermi a rodičmi.

Osobnému rozvoju sa venujem od mojich dvadsiatich rokov, aktívne viac ako 17 rokov, absolvovala som rôzne kurzy, semináre a terapie, kde som získala množstvo skúseností, ktoré mi pomohli a vďaka ktorým môžem teraz pomôcť aj vám na vašej ceste k zlepšeniu života.
Uvedomila som si, že základom všetkých vzťahov je sebaláska a vnútorná rovnováha, ktorú získame vyliečením vnútorného dieťaťa.. Možností, ako na sebe pracovať je veľa a ja Ti ponúkam niečo ako „skratku“  .

Najzaujímavejšou témou je pre mňa sebaláska a sebaodpustenie. Väčšinou všetci poukazujú na to ako máme odpúšťať iným a milovať svoje okolie. Ale to ide ťažko, ak nezačneme od seba. Poukazuje na veci, úplne iným spôsobom ako sme bežne zvyknutí. Otvára témy, nad ktorými by ste sa možno nikdy nezamysleli.
Viki, Banská Bystrica
Slavku vyhľadáva veľa ľudí, práve pre jej ochotu pomáhať, pre jej široké znalosti a hlavne ľudský a láskavý prístup. Neváhala by som ju odporučiť komukoľvek, kto potrebuje pomoc, radu, alebo sa pozrieť skutočne hlbšie do seba a absolvovať terapiu vnútorného dieťaťa. Mne osobne veľmi pomohla.
Aďka, Preston, UK
Menu