Som matka, dcéra, partnerka, kamarátka, psíčkarka. Milujem prechádzky v prírode, dobré knihy, jógu, Paríž, Banskú Štiavnicu, Jaroslava Dušeka, Vendulu Kociánovú, Zuzku Hozhoni, Dominika Dána a veľa iného.

Počas môjho života som si prešla rôznymi vzťahmi. Preto dnes rozumiem tomu, čím prechádzate, či už sa to týka vzťahu partnerského alebo iného. Aj vzťah k peniazom je vzťah :-).

Osobnému rozvoju sa venujem od mojich dvadsiatich rokov, aktívne viac ako 15 rokov, absolvovala som rôzne kurzy, semináre a terapie, kde som získala množstvo skúseností, ktoré mi pomohli a vďaka ktorým môžem teraz pomôcť aj vám na vašej ceste k zlepšeniu života. Uvedomila som si, že základom všetkých vzťahov je sebaláska a vnútorná rovnováha, ktorú získame vyliečením vnútorného dieťaťa.. Možností, ako na sebe pracovať je veľa a ja vám ponúkam vám niečo ako „skratku“ 🙂 .

Najzaujímavejšou témou je pre mňa sebaláska a sebaodpustenie. Väčšinou všetci poukazujú na to ako máme odpúšťať iným a milovať svoje okolie. Ale to ide ťažko, ak nezačneme od seba. Poukazuje na veci, úplne iným spôsobom ako sme bežne zvyknutí. Otvára témy, nad ktorými by ste sa možno nikdy nezamysleli.
Viki, Banská Bystrica
Slavku vyhľadáva veľa ľudí, práve pre jej ochotu pomáhať, pre jej široké znalosti a hlavne ľudský a láskavý prístup. Neváhala by som ju odporučiť komukoľvek, kto potrebuje pomoc, radu, alebo sa pozrieť skutočne hlbšie do seba a absolvovať terapiu vnútorného dieťaťa. Mne osobne veľmi pomohla.
Aďka, Preston, UK
Menu