Online webinár

Webinár pre rodičov

Moja dcéra má dnes devätnásť rokov a tak už viem, ako to dopadlo, a čím som nám obom mohla uľahčiť život. O svoje poznanie a skúsenosti sa rada s tebou podelím.

Ak máš iné otázky, píš na slavka@profikamaratka.sk, odpoviem na ne priamo vo vysielaní. Otázky je možné dávať aj počas webinára. Webinár si môžeš pozrieť aj zo záznamu, kedykoľvek.

 

29.7.2020 od 18.00 hod na youtube. Samozrejme, bude aj záznam, ktorý si môžeš kúpiť a pozrieť kedykoľvek. Teším sa na teba.

Slavka Kmeťová, Profikamarátka

Platba možná aj v CZK. Po uhradení faktúry ti príde link.

Webinár pre rodičov

Keď som otehotnela, moja radosť bola nekonečná.  Nemohla som sa dočkať, kedy svoje bábätko objímem prvýkrát… Určite to poznáte.  Predstava, že vždy budeme len kamarátky, že nikdy nezvýšim hlas a nikdy nezdvihnem na ňu ruku sa síce nie úplne skoro, ale predsa len rozplynula.

Chceme byť najlepšími rodičmi, akými len môžeme byť. Naše predstavy sú krásne a ružové, očakávania obrovské… A potom často príde realita. Prvý výbuch hnevu, prvý krik, zákaz… A už to ide… A často nám ani partner nie je podporou… Necháva všetko na nás… Poznáte to?

Prečo potom neskôr zlyhávame? Prečo sa to nedá tak, ako sme si predstavovali? Čo potrebujeme vedieť o sebe, a by sme boli takými rodič má, aké naše detičky potrebujú? Ak máš podobné otázky, prihlás sa na webinár pre rodičov.

Čo sa ešte dozvieš na webinári?

Sú dnešné deti iné ako sme boli my?

Čo na ne platí?

Ako sa im priblížiť?

Čo by sme mali ako rodičia vedieť a nevieme?

Čo od nás naše deti potrebujú?

Čo nás učia?

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.

Menu