Online webinár

Webinár na zlepšenie života alebo Šlabikár vedomého žitia

 

/platba možná aj v CZK/

Funkčné a jednoduché metódy na zlepšenie života v jednom webinári. To, čo potrebuješ vedieť na to, aby sa tvoj život začal meniť k lepšiemu, to, čo si možno čítal/a, počul/a uvedieme do praxe.

Možno ste už prečítali množstvo motivačných kníh, videli veľa videí a možno ste sa o tom, že sa dá zmeniť život cez zmenu myslenia dozvedeli iba teraz.

Nech je to akokoľvek, informácií je veľa a my sa v nich niekedy ťažko orientujeme. Nevieme si vybrať, čo je funkčné, dobré, ideálne, čomu sa venovať a čomu nie…

Som Slavka Kmeťová, vzťahová terapeutka a témam osobného rozvoja sa venujem už viac ako 20 rokov. Za tie roky mi prešlo rukami neuveriteľné množstvo informácií o tom, ako zmeniť svoj život. Prečo niektoré nefungujú a iné áno? Čo nás najviac brzdí v osobnom raste a zmene? Ako ich správne uchopiť? Podelím sa s vami o tie, ktoré sama používam a fungujú. Niektoré z nich určite aj poznáte a iba si ich pripomeniete a spojíte s konkrétnymi príkladmi a uvidíte ich aj v inej súvislosti.

V tomto  webinári vám zhrniem viac ako dvadsať funkčných a mnou odskúšaných metód a tipov na zmenu života. Prejdeme si (nielen) základné princípy na zmenu a lepšie fungovanie nášho života.

Často počúvam: „Keby som ťa mal/a vedľa seba stále, aby mi to mal kto pripomínať.“  A tu vám záznam z webinára zostane a môžete sa k nemu kedykoľvek vrátiť. Budete mať tie najfunkčnejšie tipy v jednom videu a kedykoľvek k dispozícii.

Dotkneme sa okrem iného aj týchto tém: hojnosť, vzťahy, sebaláska, odpustenie, stres. strachy, práca s emóciami,  tvorenie, ako sa nastavenie na tú správnu frekvenciu, práca s myšlienkami, ako a prečo meditovať a veľa iných…

Kedy: 2.2.2021 o18:00

Kde: youtube (naživo), prípadne záznam kedykoľvek po odvysielaní

Energetická výmena: 15€/450 czk

Teším sa na teba.

Slavka Kmeťová

1 komentár. Leave new

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.

Menu