Online webinár

Ako si vytvoriť vzťah k sebe alebo ako na sebalásku

Ako si vytvoriť vzťah k sebe alebo ako na sebalásku

Som vzťahová terapeutka a najčastejšie sa klienti ma mňa obracajú s otázkou, ako vylepšiť svoje partnerské vzťahy.  Ak však chceme, aby naše vzťahy boli kvalitné a láskyplné, potrebujeme si najprv vyriešiť vzťah k sebe samému. Práve sebaláska je vzťah k sebe a je najdôležitejší zo všetkých vzťahov. Podľa toho, aký máme vzťah k sebe,  máme vzťah aj k ostatným. K našim deťom, partnerom, blízkym. Veľmi často sa stretávam s tým, že vzťahy sú podmienečné. Mám ťa rada, ale… Milujem ťa, ale… Je to preto, lebo sami seba vnímame podmienečne. Nie so všetkým, čo k nám patrí. Sami pre seba nie sme dosť dobrí. Chceme byť iní, ako sme… Poznáte to? Viete prečo je to tak? Kedy to začalo? Prečo sme sami k sebe kritickí?

Viem, že o tejto téme sa teraz veľmi veľa hovorí. Ak však chceme mať zdravé vzťahy, je potrebné vytvoriť si najprv zdravý vzťah k sebe.

Povieme si, čo to sebaláska vlastne je, ako môžeme zmeniť pohľad na seba, ako sa stať SEBA-VEDOMÝMI,  ako prijať aj svoje slabé stránky a obľúbiť si ich tak, aby sa neukazovali práve vtedy, keď je to najmenej vhodné, ako sa popasovať s pocitom menejcennosti a veľa iných zaujímavých praktických informácií.

Teším sa na vás.

Slavka Kmeťová, Profikamarátka

Platba možná aj v CZK. Po uhradení faktúry ti príde link.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.

Menu