Online program

Šlabikár vedomej ženy

/platba možná aj v CZK/

Vedomá žena je žena, ktorá si je vedomá seba, svojich pocitov, potrieb, silných aj slabých stránok, zlyhaní a vie s nimi pracovať. Uvedomuje si ich a preberá za ne zodpovednosť a nevyhovára sa na okolnosti.

Trojmesačný online program je určený pre každú ženu, ktorá sa túži posunúť vo svojom živote ďalej na základe sebapoznania a zároveň sa zorientovať v rôznych ponukách ezosveta a začať si byť vedomá seba.
Počas troch mesiacov sa vždy jeden deň v týždni stretneme v živom online vysielaní, kde sa budeme venovať témam, ktoré nás trápia, zaujímajú, posúvajú, inšpirujú…, vďaka čomu sa posunieme dalej v našom vnímaní a uvedomení.

O ČOM TO BUDE?

To, čo každá z nás potrebuje vedieť a poznať je menštruačný cyklus, takže sa budeme venovať svojej cykličnosti, pretože veľmi ovplyvňuje naše rozhodovanie, cítenie, vnímanie a správanie.

Ozrejmíme si a naučíme sa pracovať s pojmami ako zodpovednosť, komunikácia, toxické vzťahy, pomoc, mužská a ženská energia, vzťahy, zrkadlenie, povenujeme sa piatim typom zranení, preberieme témy ako duša, vedomie, podvedomie, nevedomie, tiene, temnota, strachy, karma, vzťahy, sexualita, vzťah k svojmu telu, sebaláska, predkovia, základné ženské a mužské archetypy a mnoho iných tém.
Praktické cvičenia a meditácie.

Každý utorok od 17:00 hod približne na 60-90 minút sa uvidíme vo facebookovej skupine a preberieme jednotlivé témy a zároveň si zodpovieme otázky.

Začíname 20.2.2024 o 17:00 hod (záznam je samozrejmosť). Koniec programu 07.05.2024.

ČO TI TENTO PROGRAM PRINESIE?

Spoznáš sama seba.
Dostaneš sa hlbšie do svojej podstaty.
Zvýši sa tvoje sebavedomie a sebadôvera.

Naučíš sa vyberať si rôznych ponúk, ktoré k tebe prichádzajú na základe vlastného uvedomenia, bez vplyvu okolia.

Naučíš sa pracovať so svojimi zraneniami, vzorcami a programami, ktoré Ťa brzdia a neslúžia Ti.

Tento program Ti pomôže zorientovať sa v sebe a následne v živote, v ľahkosti, bez strachu a odporu.

Koľko to stojí?

Teraz môžeš tento program získať a absolvovať za uvádzaciu cenu.
Môžeš si vybrať spôsob platby na tri splátky mesačne 70 EUR alebo jednorazová zvýhodnená platba 200 EUR.

PREČO BY SI MALA DÔVEROVAŤ PRÁVE MNE?

Som Slavka Kmeťová, vzťahová terapeutka a Profikamarátka.
Dávam mojim klientom iný uhol pohľadu, inšpirujem ich k zmene a dôvere v seba na základe vlastných skúseností a prežitkov. Mám dar vidieť, kde je problém a pomenovať veci pravým menom tak, aby boli zrozumiteľné.

Už sedem rokov sprevádzam prevažne ženy na ich ceste k sebapoznaniu formou terapií, konzultácií a praktických cvičení prostredníctvom spoznania svojho vnútorného sveta a vnútorných energií – vnútorné dieťa, vnútorný muža a vnútorná žena. To je naša vnútorná rodina, ktorá sa potom zhmotňuje v našej realite. Najdôležitejší zo všetkých vzťahov je vzťah k sebe. Sebaláska. Pokiaľ nemáme vysporiadaný a vyliečený tento vzťah, tak sa nám nedarí vysporiadať ani ostatné vzťahy – s rodičmi, partnermi, deťmi, vzťah k práci, k peniazom… Preto sa venujem tejto téme a práve takýmto spôsobom. Je to základ pre náš ďalší rozvoj. Vďaka tomu sa vieme dostať sa z role obete do role tvorcu.

Pravidelne organizujem online aj offlinové semináre a webináre, víkendové pobyty pre ženy a ženské kruhy. Informácie sú vždy aktualizované na webovej aj facebookovej stránke.

Nájdeš ma:

Facebooku
FCB skupine Zdravé ženy
Instagrame Slavka_profikamaratka_kmetova
YOUTUBE

E-mail: slavka@profikamaratka.sk

1 komentár. Leave new

  • dobrý deň, keďže opatruje mamku a jej stav sa zo dňa na deň mení,neviem,či by dom sa vedela pravidelne zúčastniť online programu, je reda aj iná možnosť ako sa s vami porozprávať o vzťahu a sebe? Ďakujem za odpoveď a prajem krásny deň 🙃🤗

    Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.

Menu