null

Online program

21 dní k lepšiemu životu

Najbližší on-line program pre Vás začína 21.05.2024

Skúsil/a si už mnoho tipov, prečítal/a veľa kníh, zažil/a viacero seminárov a stále sa nič nemení? Máš už plné zuby motivačných rečí? Nič z toho, čo si počul/a, dlhodobo nefunguje?

Zamyslel/a si sa niekedy nad tým prečo? Keď iným to zrejme funguje?

Ak chceme vo svojom živote niečo zmeniť, je potrebné krok za krokom zmeniť svoje myslenie, návyky, ale hlavne začať konať inak, takzvane nanovo.


Keď niečo opakujem 21 dní, stane sa z toho zvyk, rutina a práve preto som vytvorila  intenzívny online kurz na zlepšenie života, v ktorom integrujeme teóriu do praxe.

Počas 21 dní Ťa budem sprevádzať formou videí a praktických cvičení. Jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom Ti odovzdám funkčné a praktické návody na zlepšenie vášho života.

Kto som? A prečo práve mne by si mal/a dôverovať?

Som Slavka Kmeťová, vzťahová terapeutka a možno ma poznáte aj ako Profikamarátku.  Viac ako šesť rokov sprevádzam ľudí na ich ceste k sebe, odhaľujem spolu ich traumy a hľadáme riešenia. Témam osobného rozvoja sa venujem už  25 rokov. Za tie roky mi prešlo rukami neuveriteľné množstvo informácií o tom, ako zmeniť svoj život. Prečo niektoré nefungujú a iné áno? Čo nás najviac brzdí v osobnom raste a zmene? Ako ich správne uchopiť? Podelím sa s vami o tie, ktoré sama používam a fungujú. Niektoré z nich určite aj poznáte a iba si ich pripomeniete a spojíte s konkrétnymi príkladmi a uvidíte ich aj v inej súvislosti.

Čomu sa budeme venovať? Každý deň bude iný, tu sú hlavné témy, ktorým sa budeme venovať:

Hojnosť
Sebaláska v praxi, sebadôvera, dôvera
Ako zlepšiť vzťahy  partnerské, rodičmi a ostatné vzťahy
Nastavenie hraníc
Odpustenie
Temnota
Obeť/tvorca
Duševné a fyzické zdravie
Stres
Konflikty
Strachy
Práca s emóciami
Zrkadlenie
Ako sa nastaviť na tú správnu frekvenciu a tvorenie novej reality
Práca s myšlienkami atď

 

Počas doby trvania kurzu Ti budem k dispozícii vo FB skupine, kde  po skončení bude živé vysielanie, v ktorom odpoviem na Tvoje otázky,

Tomuto programu predchádza úspešný webinár, ktorý si môžeš zakúpiť tu

Ak ešte váhaš, pozri sa, čo môžeš získať:

Praktické a overené tipy na zlepšenie života

Osvojíš si jednoduché a praktické cvičenia, ktoré ťa začnú posúvať bližsie k sebe a k plhodnotnému životu

Vystúpiš z role obete do role tvorcu

Zmeníš uhol pohľadu

Začneš si vytvárať život podľa seba

Ziskaš vnútornú rovnováhu

Postavíš sa do svojej sily

Ako to bude prebiehať?

Po zaplatení dostaneš pozvanie  do FCB skupiiny 21 dní k lepšiemu životu. Každé ráno počas 21 dní odo mňa dostaneš email s videom a jednoduchou úlohou a cvičením na daný deň. Úlohy kontrolovať nebudem, robíš to pre seba J, ale môžeš sa podeliť o svoje pocity a prežitky v skupine, kde budú len ľudia, ktorí absolvujú ten istý kurz.

Ideš do toho?

Vďaka terapii a programu pod vedením Slavky Kmeťovej, vďaka meditáciám, vďaka empatii, ktorú má a zároveň profesionalite vo vyjadrovaní, sa mi podarilo preniesť sa ponad všetky ťažkosti môjho života. Podarilo sa mi zmeniť pohľad na život, ale hlavne sama na seba, prijať sama seba.Dnes viem, že je možné odpustiť, prijať názor iných, nehľadať chyby na druhých a nesúdiť, ďakovať, milovať. A keď sa aj stane, že pochybím, som k sebe láskavá, nekarhám sa, ďalej na sebe pracujem a takto sa vždy posuniem vpred. Môj život a vzťahy sa menia.

Ďakujem, Slavka!

Zuzana

Bardejov

Milá Slávka, chcem sa touto cestou ti poďakovať za všetko čo robíš..hovorím za seba,pomáhaš mi v mojom živote nájsť samu seba.. otvoril sa mi väčší obzor..samej seba…zistila som,kde som doteraz robila chyby..boli to samé aha momenty…21 dní k lepšiemu životu je projekt, ktorý veľmi odporúčam… ďakujem že si…

Libuša

TN

Tvoj program je pre mňa osobne šitý na mieru. Môžem si videá pustiť kedykoľvek to mne vyhovuje, pozrieť si ich viac krát a čo je najdôležitejšie vrátiť sa k nim. Hovoríš veľmi zrozumiteľne a uvádzaš reálne príklady zo života. ideš krok po kroku. Ďakujem si za všetko, čo spravím a začali mi za to ďakovať aj druhí / do teraz to bolo automaticky /. Akonáhle začnem myslieť na niečo negatívne, veľmi rýchlo sa viem prepnúť na pozitívne myšlienky. A čo sa týka financií, tiež už na to pozerám tak, že som vďačná, že mám z čoho výdavky zaplatiť a nie v zlom, že čo sa ešte pokazí, čo budeme musieť ešte zaplatiť / konkrétne sa nám pokazilo auto, oprava bola teraz pred Vianocami dosť škrt cez rozpočet a samozrejme ten prvý moment bol zúfalý /. Ale teraz som vďačná, že máme auto v poriadku a mali sme to z čoho zaplatiť. Každý deň ďakujem všetkým spotrebičom, ktoré doma mám, ďakujem vode, vzduchu, som vďačná za domov, ktorý mám a neriešim, čo všetko treba opraviť. Som vďačná za úžasnú rodinu a super kolegyne, ktoré mám aj v práci. No a začala som hovoriť aj ,,nie,,. Je to veľmi oslobodzujúce.

Slavka si úžasná a to čo robíš pre druhých je super. Veľmi pekne ti ďakujem.

Martina

BA

Vďaka programu cítim oveľa väčší pokoj, odpustila som, netlačím na seba ani na okolie, neobviňujem viac, lebo všetko čo sa deje má svoje príčiny (  to som pochopila z kurzu)

Praktické cvičenie s odpustením, práca s emóciou mi veľmi pomohli a používam ich naďalej. 

Iveta

Bánovce n/Bebravou

21 komentárov. Leave new

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.

Menu