Eshop

Balíček kariet
Intuitívne kartičky + Karty vedomého života

 

Jedinečná ponuka dvoch balíčkov kariet za zvýhodnenú cenu.

To, čo je v našom vnútri, to sa odráža navonok a to žijeme. Vďaka týmto kartám spoznáš a vyladíš vnútorný svet, začneš konať inak a zmeníš svoj život. Stanú sa Tvojím každodenným sprievodcom na ceste k sebe a k lepšiemu životu.

Karty vedomého života:

Ak chceme vo svojom živote niečo zmeniť a posunúť sa ďalej, musíme začať od seba. Na 41 kartách Ti odovzdávam jednoduché rady, tipy, uvedomenia a „mantry“, ktoré mne pomohli zmeniť život a verím, že pomôžu aj Tebe. Tieto karty budú  Tvoj každodenný sprievodca na ceste k vedomému životu.  Ukážu Ti, čo práve dnes potrebuješ urobiť preto, aby si sa cítil/a lepšie, pomôžu ti zvýšiť vibráciu a dajú iný uhol pohľadu. Naučia ťa vnímať situácie z nadhľadu, zaujať zdravý postoj k čomukoľvek, čo sa ti deje. Vďačnosť je brána k hojnosti, odpustenie je cesta ku zdraviu, preto sa, okrem iného, zameriavajú aj na odpustenie a preciťovanie vďaky. Pravidelným používaním sa vymaníš z role obete do role tvorcu. pretože obeť posudzuje z pozície nedostatku, tvorca vníma, že všetko sa deje v súlade a pre naše ďalšie dobro.

Rozmer kariet 10×8 cm, sú balené v červenom saténovom vrecúšku, červená j farba koreňovej čakry, ktorá je základ  pre naše žitie. Kým nie sme dostatočne zakorenení vo svojom živote, nevieme sa ďalej pevne rozvíjať a sme ľahko ovládateľní. Môžeš ich nosiť stále pri sebe a použiť kedykoľvek potrebuješ.

 

 

Intuitívne kartičky na prácu s vnútorným svetom:

Vždy, keď máš pocit nepokoja, cítiš nedostatok porozumenia, lásky, vnútornú nerovnováhu alebo nespokojnosť, vytiahni si intuitívne jednu kartu a uvidíš, čo práve dnes potrebuješ urobiť pre svoje Sebavedomie, Sebadôveru a Sebalásku. Práca s energiou vnútorného dieťaťa, muža a ženy mi zmenila život na nepoznanie. Preto som sa rozhodla vytvoriť tieto kartičky, ktoré môžu byť aj tvojim sprievodcom na ceste k lepšiemu životu.

Balíček obsahuje 27 kariet. rozdelený na tri oblasti Vnútorný muž, vnútorná žena a vnútorné dieťa. Každá oblasť obsahuje 9 kariet.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.

Menu