Referencie
Ahoj Slavka, myslela som si, že aká dolamáná ,zbitá a unavená dnes vstanem a predstav si oveľa lepšie ako posledné týždne, tak voľnejšie,uvoľnenejšie,oveľa menej ubolene, dokonca mám pocit že zase dýcham tak ľahko a hlboko,akoby mi doteraz niečo sedelo na hrudi-však aj sedelo, ďakujem . Včera to bol hurikán veci v mojej hlave,že wau...presne toto som potrebovala,dostať sa z toho zaseknutia v tom čistení a keby som to neriešila,zase by som iba utiekla a ešte od niekoho kto ma ma naozaj rád. Bolo ťažké priznať sama sebe, že som doteraz stále iba utekala. Ale je to fakt oslobodzujúce wau. Ďakujem že toto robíš a ďakujem aj za všetky ďalšie ženy ktorým pomôžeš, pretože je to úplne iné keď si si sama prešla takýmito vecami ako keď sa to niekto iba niekde naučí.
Mariana, Senec
Prednášky a rozhovory mi rozširujú obzory všeobecného vzdelania. Srdečne odporúčam!
Miroslav, Brezno
Slavku poznám roky a je mi veľmi blízka. Je to osoba, ktorá je odovzdania všetkému, čo robí a robí to naozaj dôsledne. Takýto istý prístup ma aj voči svojim blízkym, či už je to rodina, kamaráti, alebo klienti. Slavkin prístup bol skutočne profesionálny, navyše priateľský, nehodnotiaci a hlavne láskavý. Vie správne pomenovať problém a navrhne konštruktívne riešenie.
Aďa Preston, UK
Niekedy sa mi zdá, že je ako načasovaná bomba a odpovedá na môj problém danou témou. Vzťahy partnerské, rodičovské, priateľské, karmické. A hlavne vzťah k sebe samej. Len žena dokáže pochopiť ženu. Ďakujem.
Pre mňa bola terapia s Tebou absolútne najprínosnejšia terapia zo všetkých a to som ich absolvovala fakt mnoho.
Katarina, Púchov
Toto presne som potreboval. je to terapia ako šitá na mňa. Bol som uviaznutý v detskej energii a to mi bránilo byť dospelým mužom. Ďakujem ti.
Richard, Trnava
Otvorila si mi oči....tam, kde som už mala len tmu. A podala ruku tam, kde už som nevládala ísť ďalej. Pre mňa si tá najlepšia kamarátka na svete....moja profikamarátka.
Mirka, Pezinok
Veľmi sa mi páči, že sa snažíš ženy aj chlapov ukázať v tom dobrom svetle a nezhadzovať ich. Ukázať prečo sa ženy alebo chlapi správajú v určitých veciach tak ako sa správajú. Snažíš sa hľadať riešenie pre obe strany aby sa na to nepozerali len z tej zlej stránky. Ja osobne som to nemala kde realizovať kedže partnera nemám ale určite keď “raz” budem mať tak sa pokúsim vnímať situácie z tej druhej strany. Určite by som každému odporučila ísť na tvoje prednášky, aby tvoje rady pomohli aj druhým, nielen mne.
Ďakujeeeem
Alica, Banská Bystrica
Menu