Pobyty a semináre

Spomienka na ŽIVA víkendy

Vychutnávajúc si posledné teplé slnečné lúče, so skvelou náladou a partiou, v nádhernej krupinskej prírode sme sa rozlúčili so ŽIVA víkendmi pre rok 2021  🙂

ŽIVA víkend júl 2021

Uprostred krupinskej pahorkatiny a uprostred letných horúčav, sem tam s osviežujúcim dažďom, ale najmä s dobrou náladou 🙂

ŽIVA víkend september 2020

Milé slová od vás....

K Živa víkendu:

Slavka, ďakujem, že si vytvorila takýto úžasný a bezpečný priestor. Ani som nečakala, ako sa uvoľním a otvorím. Veľa mi toto stretnutie dalo.
Petra, BA

Každá z nás mala priestor, tvoju plnú pozornosť a empatiu. Ďakujem.
Jana, PK

Prinášaš do môjho života pokoj a rovnováhu. Ďakujem.
Pauína, KE

Konečne mi niekto ukázal, ako pracovať so sebou a so svojím vnútorným dieťaťom. Ďakujem za praktické ukážky a návod, nielen teórie. Ostatné je už na mne. Ďakujem.
Paulína, Sabinov
Juuuuj, tak teraz vidím, koľko musím na sebe pracovať! Ale ďakujem ti, že si ma naučila ako, že si mi dala návod, ako si môžem pomôcť sama a kedykoľvek!
Táňa, Prešov
Presne toto som potreboval! Už dlhšie som cítil, že som uviaznutý v detskej energii a nejednám ako dospelý muž. Terapia ako šitá pre mňa na mieru.
Rastislav, Šaľa
Vďaka tvojej terapii sa opäť usmievam. Znova vo mne ožilo to malé dievčatko, ktoré bolo veselé a spontánne.
Kristína, BA
Slavka, ďakujem ti veľmi pekne za tvoje rady a terapiu, veľmi mi to pomohlo! Odvtedy sa cítim slobodnejšia a sebaistejšia! Ešte raz ďakujem.
Renata, Hainburg
Jseš úžasná! Moc ti dekuju za tvúj čas a rady. Náš vztah ješte není úplne vyladenej, ale jde to k lepšímu a v práci už je to taky mnohem lepší. Dekuju, že jsi!
Marie, Liberec
Menu