… tak som ochorela…

Keď nepočúvate svoje telo, zavolá si na pomoc chorobu, aby dostalo to, čo potrebuje. Oddych

 

Ahojte, tak ja dnes takto… Čajík, gauč, telka, oddych… Už minulý týždeň som hovorila kolegyni, že by som potrebovala deň voľna, byť len sama so sebou, oddýchnuť si. Ale keďže si nechcem „zbytočne“ míňať dovolenku, tak som to nechala tak.

Od nedele som sa cítila taká „načatá“. Neignorovala som to, ale ani nijako špeciálne neriešila. Až keď už ma včera začalo bolieť celé telo a odchádzal hlas, tak som to začala brať vážne ?.A to voľno na dnes som si zobrala.

Po včerajšej prednáške som sa cítila psychicky dobre, ale fyzicky zoslabnutá. Namiesto toho, aby som hneď išla do postele, som približne do tretej rána pozerala telku, pár mojich obľúbených relácií a vtedy som si uvedomila, že TOTO je presne to, čo som potrebovala.

Oddych, pasívny. Nie neustály výkon a nasávanie informácií. Čas iba pre mňa.Potrebovala som vypnúť hlavu. Doslova. Dnes mi je o 50% lepšie. Nie som ešte celkom fit, ale dala som si to, čo som potrebovala a hneď to cítim. Snažím sa podporiť imunitu tým, že pijem len čaj s citrónom a nedávam si žiadne lieky. Viem, že to zvládnem aj bez nich ?, našla som príčinu a hneď sa všetko hýbe správnym smerom ☺️.

Ani ušetrené dni dovolenky, ani práca nie sú dôležitejšie ako ja a moje psychické aj fyzické zdravie.
Tak vám prajem krásny víkend, priatelia a nezabudnite: Keď nepočúvate svoje telo, zavolá si na pomoc chorobu ☺️.

My a krivdy z minulosti
Všetko máme na dosah, odvykli sme si čakať…

Related Posts

Neboli nájdené žiadne výsledky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.

Menu