Aj Profikamarátka potrebuje kamarátky

Priatelia sú rodina, ktorú si vyberáme sami.

 

Sú dni, keď strácam pôdu pod nohami a neviem ako ďalej. Mávam dni, keď ma strach zväzuje a oberá o slobodu. Vtedy je príjemne mať okolo seba ľudí, na ktorých sa môžem spoľahnúť, ktorým sa môžem zveriť so svojimi pocitmi bez obáv, že ma vysmejú.

Sú to moje priateľky. Ženy, ktoré poznám roky a ktoré nečakajú na moje zakopnutie, aby si mohli škodoradostne mädliť ruky. Nezneužívajú moje slabosti. Sú tu pre mňa a ja sa na ne môžem kedykoľvek s dôverou obrátiť. Je veľmi dôležité mať okolo seba takých ľudí.

Je to dar a ja sa o ten dar s láskou starám a som zaň veľmi vďačná. Sú tu, keď potrebujem nakopnúť, podporiť, nakupovať alebo len tak o ničom žensky trkotať. Učíme sa od seba, posúvame jedna druhú, len tak blbneme alebo donekonečna rozoberáme to isté.

Hovorí sa, že najviac vie ublížiť žena žene. Možno. Ale pravda je, že len žena ženu dokáže naozaj pochopiť. Práve preto sú pre mňa priateľstvá so ženami podstatné. Ženy potrebujú ženy, aby kultivovali svoju ženskú energiu.

A muži potrebujú mužské priateľstvá, aby podporili muža v sebe. A takto nabití správnou energiou oveľa lepšie fungujeme v partnerských vzťahoch. Otvorme sa priateľstvám, starajme sa o ne. Sú dôležité pre náš život. Neuzatvárajme sa pred nimi. Je to rodina, ktorú si vyberáme sami.

Ďakujem, dievčatá, že ste súčasťou môjho života.

, ,
Sloboda
Žiarlivosť

Related Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.

Menu